Era smartfonów

We współczesnym świecie telefony stały się niemal naszą drugą ręką. Nosimy je ze sobą wszędzie, ciągle ich używamy. Niewielu z nas obecnie wyobraża sobie swoje życie bez smartfona. Smartfony zastąpiły nam bardzo wiele innych przedmiotów More »

Akcesoria do smartfonów

Nowoczesne telefony, którymi posługujemy się na co dzień nazywają się smartfony. Obecnie na rynku jest ich tak wiele, że każdy użytkownik może wybrać coś dla siebie, w zależności od potrzeb i preferencji. More »

Systemy operacyjne smartfonów

Wybór odpowiedniego smartfona to bardzo ważna decyzja, którą należy dobrze przemyśleć. Podstawowym parametrem, na który powinniśmy zwrócić uwagę jest system operacyjnym. More »

Aparaty w smartfonach

W dzisiejszych czasach smartfony to telefony wielofunkcyjne, które nie służą tylko do komunikacji ze innymi. Smartfony mają wiele funkcji i mogą z powodzeniem zastąpić wiele innych przedmiotów, które powoli zaczną wychodzić z użytku. More »

Rodzaje smartfonów

Smartfony stanowią obecnie nieodłączony element naszego życia, nic więc dziwnego że jest ich tak wiele, że każdy, mniej lub bardziej doświadczony użytkownik, znajdzie coś dla siebie. Po pierwsze, należy rozróżnić dwa rodzaje smartfonów ze względu na rozmiar. More »

 

Akcesoria do smartfonów

Nowoczesne telefony, którymi posługujemy się na co dzień nazywają się smartfony. Obecnie na rynku jest ich tak wiele, że każdy użytkownik może wybrać coś dla siebie, w zależności od potrzeb i preferencji. Rynek smartfonów rozwinął się tak bardzo, że zaczęto wymyślać różnego rodzaju akcesoria, które mają nam ułatwić z nich korzystanie. Najbardziej popularnym akcesorium do smartfonów jest podstawka z wbudowaną ładowarką, czyli tak zwana stacja dokująca.

Dzięki niej możemy szybko i bez problemów naładować naszego smartfona. Na rynek wprowadzono także różnego rodzaju uchwyty do smartfonów, które możemy używać na przykład podczas jazdy samochodem, gdy na telefonie mamy włączoną nawigację. Nie mniej jednak bardzo ważny akcesorium do smartfonów, zapewniającym im długą żywotność, są folie i szyby ochronne na ekran. Zakup takiej szyby to bardzo niewielki koszt, który może uchronić nas przed zbiciem ekranu w naszym smart fonie. Popularne są też różnego rodzaju etui, które mają chronić zewnętrzny wygląd naszego smartfona.